آموزشگاه-موسیقی

روایت فریدون شهبازیان و کارگردانی وحید موساییان

آموزشگاه موسیقی

با روایت فریدون شهبازیان و کارگردانی وحید موساییان
مستد «سمفونی ایران» در سینما حقیقت به نمایش در می‌آید

مستند «سمفونی ایران» به کارگردانی «وحید موساییان» و روایت فریدون شهبازیان در سینما حقیقت به نمایش در می‌آید.

در این فیلم، فریدون شهبازیان آهنگساز ایرانی برای یافتن ریشه‌های موسیقی مقامی این سرزمین کهن به سفری طولانی رفته است.

این فیلم مستند ساعت ۱۷ عصر روز یکشنبه بیستم خردادماه ۹۷ در سالن «سینما حقیقت» این مرکز به نمایش عمومی درمی‌آید و سپس با حضور وحید موساییان (کارگردان)، ناصر صفاریان (مسئول نمایش و نشست فیلم‌ها) و سید علیرضا میر علینقی (پژوهشگر موسیقی) مورد نقد و بررسی قرار می‌گیرد.

مستند ۷۵ دقیقه‌ای «سمفونی ایران» که تولید آن حدود ۹ سال به طول انجامید و برای اولین بار در یازدهمین دوره جشنواره بین‌المللی «سینماحقیقت» به نمایش درآمد به موسیقی نواحی ایران و اقوام مختلف می‌پردازد.

عوامل تولید مستند «سمفونی ایران» عبارتند از نویسنده، کارگردان و تهیه‌کننده: وحید موساییان، پژوهشگران: فریدون شهبازیان و جهانگیر اشرفی، مدیر فیلمبرداری: نادر معصومی، صدابردار: مازیار شیخ‌محبوبی، صداگذاری و میکس: محسن روشن، گوینده متن: مسعود رایگان، تدوینگر: نازنین مفخم، مجری طرح و مدیر تولید: محمد پورراد، دستیار تهیه: سارا جافری، برنامه‌ریز: بهزاد آدینه، عکاس: ماهور موساییان، تهیه شده در: مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی.

عموم علاقمندان برای تماشای این فیلم مستند و شرکت در جلسه نقد و بررسی آن می‌توانند از ساعت ۱۷ عصر یکشنبه ۲۰ خردادماه به سالن «سینماحقیقت» واقع در خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره ۱۵، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی مراجعه کنند.

آموزشگاه موسیقی,آموزشگاه موسیقی,آموزشگاه موسیقی