دلیل اصلی لغو کنسرت «مازیار فلاحی» در یزد چه بود؟

دلیل اصلی لغو کنسرت «مازیار فلاحی» در یزد چه بود؟

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد در تشریح دلایل لغو کنسرت مازیار فلاحی در این شهر توضیحاتی را ارائه داد.

برگزاری کنسرت مازیار فلاحی در یزد که پیش از این از اول و دوم خرداد به روز پنجم و ششم خرداد (چهارشنبه و پنجشنبه) موکول شده بود بار دیگر به تعویق افتاد تا معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد درباره دلایل اصلی این اتفاق توضیحاتی را ارائه دهد.

سیدخلف حوتی‌نژاد (معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد) صبح امروز در توضیح دلایل لغو کنسرت مازیار فلاحی در این شهر، علت تعویق این کنسرت را همزمانی اجرای آن با آیین تشییع پیکر یکی از شهیدان مدافع حرم و اجلاس جهان اسلام در یزد عنوان کرد.

«سیدخلف حوتی نژاد» بدون اعلام زمان جدید برای اجرای این کنسرت افزود: «این زمان پس از هماهنگی با خواننده (مازیار فلاحی) اعلام خواهد شد.»

پس از بروز حواشی و شایعه‌هایی مبنی بر ارتباط برگزاری این کنسرت در روزهای اول و دوم خرداد با سالروز دوم خرداد ۱۳۷۶ و جشن اصلاح طلبان، شماری از فعالان سیاسی و ائمه جمعه مناطق مختلف استان یزد بطور مستقیم و غیرمستقیم نسبت به این موضوع، موضع‌گیری کرده بودند.

برخی رسانه‌ها تجمع تعدادی موتورسوار با حالتی تهدیدآمیز در فرودگاه را دلیل بازگشت مازیار فلاحی به تهران و لغو این کنسرت دانسته‌اند.

نویسنده:این مطلب توسط آموزشگاه موسیقی هیوا تهیه شده است0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.